0 ks tovaru
0.00 € s DPH
detail košíka
Telefonické objednávky
0911 112 296

Objednávanie tovaru počas karantény

Vážení zákazníci,

v posledných dňoch zaznamenávame zvýšený záujem z Vašej strany o naše výrobky, za čo sme Vám veľmi vďační.

Naše skladové zásoby sú priebežne dopĺňané a zásielky sú Vám zasielané k Vašej najvyššej spokojnosti podľa aktuálnych zásob. Prosíme Vás však o trpezlivosť. Vaše objednávky sa snažíme vybaviť v čo najkratšom možnom čase.

Prosíme Vás, tovar si objednávajte iba v prípade, ak oň máte skutočne záujem, aby sme opakovanými telefonátmi o aktuálnom stave objednávky a riešením situácií, ak nie je objednávka úplná, či ste ochotný ju vôbec prijať, nezdržiavali odosielanie zásielok. Ak Vám náhodou nepríde všetok tovar, môžete si urobiť novú objednávku. Robíme čo je v našich silách aby sme Vám dodali čo najviac tovaru z objednávky v čo najkratšom čase.

Platby za zásielky sú u kuriérskych služieb momentálne možné iba kartou, dobierky sú pozastavené. Veríme, že spoločnými silami a spoluprácou vzniknutú situáciu zvládneme.

Ďakujeme Vám za porozumenie.
Kolektív Planeta Natur
 
Novinky
Vyhľadávanie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/8/a8b79c40-b782-479b-96d6-ade94a442793/explore.sk/web/reset8/projects/www.planetanatur.sk/inc_page_left_facebook.php on line 57
© 2020 PLANETA NATUR       design by MMP       code by EXPLORE STUDIOS