0 ks tovaru
0.00 € s DPH
detail košíka
Telefonické objednávky
0911 112 296

Prírodné výživové doplnky DuoLifeMilí priatelia.

Do našej ponuky sme zaradili špičkové plne prírodné výživové doplnky DuoLife, špeciálne vyrobené pre zlepšenie zdravia a psychickej kondície človeka. Sú to vysoko kvalitné výživové doplnky vyvinuté špičkovými expertami na biológiu, farmakológiu, medicínu a prírodné liečiteľstvo, ktorý sami žijú zdravým životným štýlom. Produkty DuoLife boli vyvinuté tak, aby spájali čistotu a múdrosť prírody s najmodernejšími poznatkami modernej medicíny a zároveň zodpovedali potrebám moderného a aktívneho človeka.

Vďaka prepracovanému výrobnému procesu spĺňajú produkty DuoLife aj tie najprísnejšie kvalitatívne normy a požiadavky EÚ. Ich výnimočná kvalita spočíva aj v tom, že kvalita je dôsledne dodržiavaná už od výberu semiačka až po výsledný produkt na stole zákazníka. To zahŕňa okrem iného:
  • Čistota prostredia - dôsledný výber prírodných plantáží v najčistejších častiach sveta na pestovanie plodov použitých na výrobu
  • Kvalita zložiek - ekologické pestovanie plodov, striktne bez GMO, pesticídov a herbicídov
  • Komplexnosť zložiek - Vo výrobkoch je zachované celé biologické pozadie hlavných terapeutických látok. Používajú sa len kompletné organické zložky, tak ako sa vyskytujuú prirodzene v prírode spolu s ich biologickým pozadím.
  • Bez akýchkoľvek konzervačných látok
  • Bez ošetrenia ultravysokými teplotami
  • Paskalizácia - stabilizácia produktu pod vplyvom vysokého tlaku a pri nízkej teplote. Tento proces zabezpečuje zdravotnú bezpečnosť produktu bez zmeny jeho parametrov a pri zachovaní jeho prirodzených vlastností.
  • Sklenený obal - 100% prirodzený sklenený obal zabezpečuje, že obsah nereaguje s obalom. Obal je vyberaný tak, aby bol najlepšou ochranou výrobku.
Výsledkom tohto procesu sú plne prírodné výživové doplnky DuoLife s výnimočnou účinnosťou a presne také ako potrebuje organizmus človeka.

Vyberte si z našej ponuky v našom e-shope tu: http://www.planetanatur.sk/eshop/duolife/ alebo v našich kamenných predajniach v OC Centro Nitra alebo na Kadnárovej 4 v Bratislave. Tešíme sa na vašu návštevu. Radi vám poradíme pri výbere toho správneho produktu pre vás.
 
 
 
Novinky
Vyhľadávanie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_2/a/8/a8b79c40-b782-479b-96d6-ade94a442793/explore.sk/web/reset8/projects/www.planetanatur.sk/inc_page_left_facebook.php on line 57
© 2020 PLANETA NATUR       design by MMP       code by EXPLORE STUDIOS