0 ks tovaru
0 € s DPH
detail košíka
Telefonické objednávky
0911 112 296

Zdravé RAW tyčinky z Pamírskej moruše bielej

Milí priatelia.
Ponúkame vám exkluzívnu novinku na Slovenskom trhu - RAW tyčinky z Pamírskej moruše bielej. Snúbi sa v nich podmanivá sladkosť, výnimočne kvalitné zloženie a jedinečný účinok.

Sú vyrobené bez tepelnej úpravy, bez pridaného cukru a bez chemických prímesí ako sú farbivá a konzervanty. Neobsahujú lepok ano GMO zložky.

Ponúkame vám tri nasledovné varianty:
                     Tyčinka z Moruše bielej
                     Tyčinka z Moruše bielej s marhuľou
                     Tyčinka z Moruše bielej s mätou


Tieto tyčinky predstavujú unikátny prírodný produkt z ekologicky čistej oblasti Pamíru v Tadžigistane. Sú vhodné aj pre vegánov a vitariánov , lebo spĺňajú všetky požiadavky raw food stravy.

Vďaka dômyselnej kombinácií prirodzene sladkého základu moruše a osviežujúcich zložiek z marhule a mäty, vytvárajú ponuku, z ktorej si vyberie každý, aj ten najnáročnejší zákazník.

Sú plné jemnej prírodnej fruktózy, vitamínov, minerálov, organických kyselín, pektínových látok, éterických olejov, flavonoidov a karoténov v takej podobe, v akej sa zrodili v plodoch moruše pod bielymi štítmi Pamíru. Sušené plody moruše zachovávajú všetky biologicky aktívne látky v koncentrovanej forme a sú spracované do podoby tyčiniek, čo ich robí ľahko dostupnou, zdravou sladkosťou stvorenou samou prírodou.

Tyčinky z moruše bielej sú bez tuku, majú vysoký “fit” koeficient a sú dobrým pomocníkom ľudom obéznym alebo s nadváhou, lebo znižujú pocit hladu a uspokojujú chuť na sladké. Odporúčajú sa pri zvýšenej fyzickej a duševnej činnosti, poslúžia športovcom po náročnom výkone, deťom skvele nahradia maškrty z rafinovaného cukru, seniorom stratené minerály a všetkým potešenie zo sladkej zdravej cukrovinky.

Vyberte si tú pravú pre vás.
:-)

Vaša Planeta Natur.


 
Novinky
Vyhľadávanie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /nfsmnt/hosting2_2/a/8/a8b79c40-b782-479b-96d6-ade94a442793/explore.sk/web/reset8/projects/www.planetanatur.sk/inc_page_left_facebook.php on line 57
© 2019 PLANETA NATUR       design by MMP       code by EXPLORE STUDIOS