0 ks tovaru
0.00 € s DPH
detail košíka
Telefonické objednávky
0911 112 296

Planeta Natur

Vitajte vo svete zdravia!

Na našej stránke nájdete v Eshope kvalitné Bio potraviny, prírodnú kozmetiku, drogériu, výživové doplnky k strave a mnoho doplnkového tovaru. Našou filozofiou a hlavnou myšlienkou je, aby ľudia mali na výber kompletný sortiment tovaru pre zdravie. Preto sme zriadili aj systém zliav nazvaný Rodinné nákupy. Viac o zľavách, ktoré môžete na našom webe alebo v kamennej predajni uplatniť sa dočítate tu. Okrem toho sme zriadili systém Zdravá rodina, ktorý si za cieľ dáva rozšírenie ponuky produktov zdravia do celej domácnosti. A neostávame iba pri produktoch, samy si uvedomujeme aké dôležité je vzdelávanie a harmónia v živote každého človeka, bez ohľadu na vek a pohlavie. Práve z tohto dôvodu sme pripravili aj ponuku vzdelávacích kurzov a seminárov v spolupráci s našimi partnerskými organizáciami.

Práve ste sa ocitli vo svete zdravia. Našou vášňou je zdravie. Vnímame aký vplyv majú prírodné a bio potraviny na kvalitu nášho života. Samy sme si prešli vývojom od klasickej stravy našich starých mám a našich mám, cez závodné jedálne a fast foody až po potraviny vypestované a spracované v zásadách ekologického poľnohospodárstva. Našou vášňou a snahou je priniesť tieto potraviny na stôl a do domácností aj vám! Sú to zdravé potraviny, v ktorých je ukrytá nezlomná a liečivá energia prírody a takéto potraviny už dokážu činiť ozajstné zázraky.
 
Planeta Natur
Vyhľadávanie

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/8/a8b79c40-b782-479b-96d6-ade94a442793/explore.sk/web/reset8/projects/www.planetanatur.sk/inc_page_left_facebook.php on line 57
© 2020 PLANETA NATUR       design by MMP       code by EXPLORE STUDIOS